Blog Rooya

OMLUVA

03.12.2009

Bohužel nám vznikl malý problém a na našich pobočkách v Brně, Hradci Králové a Valašském Meziříčí dostaly kolegyně vánoční číslo časopisu Korálki bez dárků. Během dnešního dne náš kolega Jirka dárečky rozveze na pobočky a od zítra je možné pro ty z vás, kteří si časopis již koupili, aby si došli pro dáreček ještě zpětně. Tímto se všem, kdo dáreček nedostali omlouvám. Přeji hezký korálkový:-) Nikoletka

Novinky v sekci Videa

23.11.2009

V sekci "Videa" najdete záznamy představení různých technik. Neváhejte a podívejte se, pořád je ještě čas vytvořit svým blízkým nějaký pěkný dárek:-)

Šablony a projekt z časopisu

12.11.2009

V sekci "Návody" najdete šablony z časopisu a pokračování rokajlového projektu od Darí Fejtkové. Hezké tvoření:-)

Vánoční číslo časopisu Korálki právě dorazilo

10.11.2009 / Korálki

Vánoční číslo časopisu Korálki právě dorazilo na pražskou prodejnu. Na ostatních pobočkách bude ve čtvrtek. SEND předplatitelé obdrží nové číslo během 2 dnů do svých stránek a SK předplatitele posíláme zítra našemu distributorovi, který ho v co nejkratší době rozešle do vašich schránek.

Příjemné čtení a tvořivý listopad:-)

Nové zastoupení v Prostějově

05.11.2009

Časopis Korálki můžete nyní zakoupit na nově otevřeném zastoupení v Qítku v Prostějově na adrese Vápenice 2948/31 (naproti divadla).

Vánoční číslo časopisu Korálki je v tisku

02.11.2009 / Korálki

Na co se můžete těšit? Tématem vánočního čísla jsou Andělé. Pokračují seriály šitých šperků, modelování z Fima i z ACS a také se dočtete zajímavé informace o dalším z kamenů, tentokrát to bude měsíční kámen.
Čeká na Vás 33 projektů na 52 stranách (namátkou: vánoční ozdoby, silvestrovský šperk, malování na hedvábí, drátěný anděl a spousty jiných andílků) a spoustu rozhovorů a článků. Těšíme se, že nám napíšete, které články a postupy se Vám líbí víc a které míň a co byste si rádi příště v časopise přečetli.

Korálki 6/2009

01.11.2009 / Korálki

SOUTĚŽ FACEBOOK

11.10.2009
Milí čtenáři, vyhlašujeme pro vás novou soutěž, která bude propojena i s tištěnou verzí časopisu Korálki. Rádi bychom vás zapojili do vytváření časopisu, a proto pro každé číslo vyhlásíme zde na FB téma a vy budete mít možnost zasílat fotky svých vytvořených projektů do FB fotek fanoušci. Dále bude vyhlášen termín, do kterého budete moci k jednotlivým projektům psát komentáře a zvolit si ten, který budete chtít mít i jako postup v našem časopise. Což znamená, že autor daného projektu připraví do daného termínu podklady pro postup (pokyny pro autory obdrží emailem).   Aktuálně vyhlašujeme projekt pro jaro 2010, vkládejte fotky pod heslem SOUTĚŽ –ZELENÉ PROBOUZENÍ, a to do 31. 12. 2009. Od 1. 1. do 31. 1. 2010 bude probíhat hlasování k jednotlivým projektům. Projekt, který získá nejvíce hlasů, bude otištěn v jarním čísle 2/2010 časopisu Korálki. Pro autora projektu to bude znamenat do 10. 2. 2010 připravit podklady do časopisu (př. fotky v dobré tiskové kvalitě, popřípadě schéma, po...

Podzimní číslo časopisu Korálki právě dnes vyšlo

09.09.2009 / Korálki

Dnes dorazilo podzimní číslo časopisu Korálki a můžete si ho od dnešního dne zakoupit v pražské prodejně. Na ostatních pobočkách bude od zítřka 10. 9. 2009. Zároveň pro naše předplatitele jsme na našem webu v sekci "Návody" připravili navíc jeden šitý projekt, který najdete jako předposlední  na první straně. A pro všechny čtenáře jsme vložili perličkové aplikace, které najdete na druhé straně.

Krásné babí léto:-)

Podzimní číslo je v tisku

02.09.2009

Na co se můžete těšit? Poutko na rukavičky z korálků Miyuki Delica. Pokračují seriály šitých šperků, modelování z Fima i z ACS a také se dočtete zajímavé informace o dalším z kamenů, tentokrát to bude achát. Nově jsme připravili rubriku Očima muže.
Čeká na Vás 21 projektů (namátkou: recyklované náušnice, paličkování, 3x bez zapínání, jehelníček) a spoustu rozhovorů a článků. Těšíme se, že nám napíšete, které články a postupy se Vám líbí víc a které míň a co byste si rádi příště v časopise přečetli.

Copyright © 2007-2023 Šárka JiřičnáNastavení soukromí