Blog Rooya

V sekci "Videa" Extrudér v pořadu Rady ptáka Loskutáka

03.02.2010

Naše redaktorka Monika Brýdová představila v pořadu Rady ptáka Loskutáka práci s Extudérem - vytlačovačem při práci z polymerové hmoty Fimo. Pokud i vás zajímá, jak tato šikovná věc funguje, podívejte se na reportáž od Moniky v sekci "Videa".

Šablony - šité projekty

26.01.2010

Prázdné šablony na šité projekty najdete v sekci "Návody" na třetí straně jako předposlední.

Základy frivolitek v sekci Videa

08.01.2010

V sekci "Videa" najdete Základy frivolitek, který připravila Iva Vlčková. Základy se vztahují k postupu na Ankarsovou brož ze zimního čísla časopisu Korálki.

NOVÉ ČÍSLO PRÁVĚ DORAZILO

08.01.2010

Nové zimní číslo časopisu Korálki právě dorazilo ještě teplé z tiskárny. Na pražské prodejně je již v prodeji. Na ostatních pobočkách bude v pondělí 11. 1. 2010. Čeští předplatitelé by ho měli mít ve schránce v pondělí, nejpozději v úterý. Na Slovensko bude časopis poslán v pondělí 11. 1.. Přeji příjemné čtení:-)

Zimní číslo časopisu Korálki je v tisku

04.01.2010 / Korálki

A na co se můžete těšit? Téma zimního čísla je "Zářivá slavnost". Pokračují seriály šitých šperků, modelování z Fima i z ACS a také se dočtete zajímavé informace o dalším z kamenů, tentokrát to bude růženín.
Čeká na Vás 24 projektů na 52 stranách (namátkou: šitý náhrdelník Chalcedony do smokingu, korálkový límec, ketlované náušnice Pavučinky, plstěný náramek a nebo postup na výrobu svíčky) a spoustu rozhovorů a článků. Těšíme se, že nám napíšete, které články a postupy se Vám líbí víc a které míň a co byste si rádi příště v časopise přečetli.

Korálki 1/2010

01.01.2010 / Korálki

OMLUVA

03.12.2009

Bohužel nám vznikl malý problém a na našich pobočkách v Brně, Hradci Králové a Valašském Meziříčí dostaly kolegyně vánoční číslo časopisu Korálki bez dárků. Během dnešního dne náš kolega Jirka dárečky rozveze na pobočky a od zítra je možné pro ty z vás, kteří si časopis již koupili, aby si došli pro dáreček ještě zpětně. Tímto se všem, kdo dáreček nedostali omlouvám. Přeji hezký korálkový:-) Nikoletka

Novinky v sekci Videa

23.11.2009

V sekci "Videa" najdete záznamy představení různých technik. Neváhejte a podívejte se, pořád je ještě čas vytvořit svým blízkým nějaký pěkný dárek:-)

Šablony a projekt z časopisu

12.11.2009

V sekci "Návody" najdete šablony z časopisu a pokračování rokajlového projektu od Darí Fejtkové. Hezké tvoření:-)

Vánoční číslo časopisu Korálki právě dorazilo

10.11.2009 / Korálki

Vánoční číslo časopisu Korálki právě dorazilo na pražskou prodejnu. Na ostatních pobočkách bude ve čtvrtek. SEND předplatitelé obdrží nové číslo během 2 dnů do svých stránek a SK předplatitele posíláme zítra našemu distributorovi, který ho v co nejkratší době rozešle do vašich schránek.

Příjemné čtení a tvořivý listopad:-)

Copyright © 2007-2024 Šárka JiřičnáNastavení soukromí